Musa Đanepo je dao sebi pas rukom, a da niko na terenu ili u VAR sobi nije primijetio
3638 pregleda 1 komentar(a)
Musa Đenepo
Musa Đenepo

Kike Sančes Flores je ostao na klupi Votforda samo 85 dana, a kap koja je prelila čašu je poraz Votforda preokretom u Sautemptonu 2:1.

Izjednačujući gol domaćin je na "Sent Meriju" postigao na nesvakidašnji način - Musa Đenepo je sebi uspio da da pas rukom od noge Holebasa, i potom uposli Denija Ingsa za izjednačenje u 78. minutu.

Ni sudije na terenu, ni u VAR sobi, ali ni igrači Votforda nisu primijetili prevaru.

Tek nakon 15 minuta televizija koaj je radila prenos u usporenom snimku je uspjela da uvidi momenat, ali je bilo kasno. "Sveci" su slavili sa 2:2, jer je Vard-Praus dao gol za preokret u 83.

"Problem nije bio u VAR-u, već u nama, igračima", kazao je igrač Votforda Etjen Kapu.

A da su igrači Votforda primijetili i tražili pregled u situaciji kod gola, u VAR sobi bi morali da zumiraju detalj igre rukom Đanepa.