PODGORIČKA MINIFUDBAL LIGA (9. KOLO)

Završen prvi dio sezone, Fida i Balthazar lideri grupa

Sledećeg vikenda, pa do kraja decembra igraće se mečevi Kupa
1079 pregleda 0 komentar(a)
Ekipa Balthazar, Foto: Minifudbal.me
Ekipa Balthazar, Foto: Minifudbal.me

Ekipe Fida i Balthazar sa prvog mjesta dočekaće drugi dio Podgoričke minifudbal lige.

Fida je sjajnu polusezonu krunisala još jednom pobjedom i to u duelu protiv čvrstih Gardista (3:1). Fida je jedina ekipa u ligi koja nakon devet kola ima maksimalan učinak.

ekipa Fida
Ekipa Fida(Foto: minifudbal.me)

U okviru iste, grupe A, u jednom od derbija kola Imperijal Bijelo Polje slavio je minimalnu pobjedu protiv SB Sabornog hrama (1:0).

Kutjevo je odličnom igrom slavio protiv Dadi gradnje (4:2).

Pljevlja su odigrala neriješeno protiv Cruzeira (1:1), koji je pružio sjajan otpor favorizovanom protivniku.

Premier kladionice su golovima u samom finišu meča savladali Valter MaxBet (3:1).

CD Shop Mocart savladao je Šavnik (3:0) i pobjegao sa začelja tabele.

Rarovac/Batara upisao je prvi trijumf u sezoni savladavši poslije preokreta Akovo (5:2).

U najefikasnijem meču kola Expo commerc i Montefruit podijelili su bodove (7:7).

grupa A
Ekipe koje zauzimaju prvih 10 mjesta u grupi A(Foto: minifudbal.me)

Lider grupe B, Cafe bar Balthazar je poslije preokreta u finišu slavio protiv ekipe Napoli Tivat (3:2).

Podgorica je bila ubjedljiva protiv ekipe Patras Aqua Bianca (6:0), dok je Neregelia minimalnim rezultatom savladala Habanu (1:0).

Graničar je savladao DOO Baćović (2:0), dok je Joker Profitapp uz dosta muke došao do pobjede protiv Bloka V, iako je imao i prednost od tri gola razlike (3:3).

Dadex Masline je konačno odigrao dobar meč u pobjedi protiv AKMF Stupovi (3:1).

Meč između Eurozoxa i Ministarstva odbrane je odložen.

grupa B
Ekipe koje zauzimaju prvih 10 mjesta u grupi B(Foto: minifudbal.me)

Sledećeg vikenda, pa do kraja decembra igraže se mečevi Kupa.

Rezultati i strijelci:

Ding - G-14 2:5 (2:2) - Stevan Tomović, Nikola Vidaković - Nikola Leković x2, Dušan Magdelinić, Damir Borančić, Dario Muratagić

SRD Šavnik – Sjerogošte Kolašin 5:2 (1:0) - Nikola Spasojević, Boris Petrović x2, Darko Nikolić x2 – Milutin Mitrović, Denis Bogićević

Blok V - KMF Joker profitapp 2:3 (0:1) - Filip Grujić, Bojan Jovanović - Boris Vukašinović x2, Vladan Popović

Fida - KMF Gardista 3:1 (1:1) - Aleksandar Krivokapić, Filip Radonjić, Nikola Pejović – Slobodan Božović

Napoli Tivat – Caffe bar Balthazar 2:3 (0:1) - Stevan Kašćelan, Miloš Milić - Andrija Jovanović x2, Boris Radulović

Kole trans - FK Ilarion 4:0 (2:0) - Živko Kaljević x2, Zoran Dragović, Nemanja Kaljević

Patras/Aqua Biaca – Podgorica 2014 0:6 (0:2) - - Stefan Ivanović x2, Aleksandar Simić x2, Miloš Tomović, Andrija Delibašić

Dadex Masline - AKMF Stupovi 3:1 (2:1) - Mili Popović x2, Vuk Vujačić - Arton Djokaj

Šavnik – CD Shop Mozart 0:3 (0:2) - Zoran Barović, Vladimir Vukčević x2

Premier kladionice – Valter MaxBet 3:1 (1:1) - Miloš Brnović, Sava Bojić, Miloš Vlahović - Boris Mijović

Nergelia -Habana 1:0 (1:0) - Dražen Janković

Graničar - DOO Baćović Nikšić 2:0 (1:0) - Nebojša Kasom, Veljko Milošević

Rarovac/Batara - KMF Akovo 5:2 (0:2) - Lazar Saičić, Dejan Radević, Darko Đukić, Predrag Popović, Lazar Rabrenović - Demir Ramović, Atif Hajdarpašić

Cruzeiro Pljevlja – Pljevlja 04 1:1 (1:0) - Đorđe Mirković - Mirko Radulović

Expo commerce – Montefruit 7:7 (2:4) - Miloš Kuzman, Lazar Ivanović x3, Mijo Živković, Mirko Miranović, Nikola Živković - Željko Krstović, Marko Rašović, Saša Vukčević x4, Zoran Bašanović

Dadi gradnja – Kutjevo 2:4 (1:2) - Haris Muratović x2 - Ivan Mugoša x3, Andrej Radović

SB Sabornog hrama – Imperijal Bijelo Polje 0:1 (0:0) - Ivan Rašović

Meč Ministarstvo odbrane – Eurozox odigraće se 7. decembra

Preporučujemo za Vas