Kolašinci za minut postigli tri gola, Blok V ubjedljiv

Utakmice drugog kola Kupa na programu su narednog vikenda
2193 pregleda 0 komentar(a)
Ekipa KMF Akovo, Foto: Minifudbal.me

Ekipe KMF Akovo, Sjerogošte Kolašin, Dadex Masline i Blok V plasirale su se u drugo kolo Kupa Podgoričke minifudbal lige.

KMF Akovo savladalo je FK Ilarion (2:1), a svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu.

Sjerogošte Kolašain je poslije izvođenja penala, savladao Ding, postigavši čak tri pogotka u posljednjem minutu meča.

Ding je bio bolji i konkretniji rival u većem dijelu meča, a u jednom trenutku je imao i četiri gola prednosti. Uporni Kolašinci su nevjerovatnim finišom uspjeli da dođu do izjednačenja, a u penal ruletu bili srećniji i spretniji.

U još jednom meču pobjednik je riješen poslije izvođenja penala – ekipa Dadex Masline je bila bolji od Šavnika.

U regularnom dijelu meča, viđen je borben i čvrst meč. Oba pogotka su postignuta u prvom poluvremenu. U penal seriji, igrači Dadexa su bili veoma precizni, dok su dva udarca protivnika, završila van okvira gola.

Blok V je savladao Rarovac/Bataru (10:4), prikazavši sigurnu i efikasnu igru. Kontrolisao je igru i rezultat od početka, pa do kraja meča. Protivnik je uspio samo u jednom trenutku da se vrati u meč i to početkom drugog poluvremena. Nakon toga je sve proteklo u dominaciji Bloka V.

Utakmice drugog kola Kupa na programu su narednog vikenda, a sastaju se KMF Akovo – CD Shop Mozzart, Ministarstvo odbrane – Montefruit, Pljevlja 04 – DOO Baćović, Eurozox – Kutjevo, SRD Šavnik, AKMF Stupovi, Joker profitapp – Patras/Aqua Bianca, Expo commerce – G14, Napoli Tivat – Blok V, Sjerogošte Kolašin – Fida, Dadi gradnja – Cruzeiro Pljevlja, SB Sabornog hrama – Podgorica 2014, Premier kladionice – Imperijal Bijelo Polje, Gardisti – Graničar, Habana – Valter, Kole trans – Balthazar, Nergelia – Dadex.

Rezultati i strijelci mečeva 1. kola Kupa:

FK Ilarion - KMF Akovo 1:2 ( 1:2 ) - Predrag Kontić - Atif Hajdarpašić, Demir Ramović

Ding - Sjerogošte Kolašin 5:5 ( 3:1 ), poslije izvođenja penala 2:3 - Anto Raičević, Mihailo Kraljević x3, Vid Ljujić - Dmitar Bulatović x2, Denis Bogićević, Luka Lakić, Saša Vuković

Šavnik - Dadex Masline 1:1 ( 1:1 ), poslije izvođenja penala 3:4 Mihailo Ristić - Ivan Vučelić

Rarovac/Batara - Blok V 4:10 ( 1:3 ) - Miljan Kastratović x2, Lazar Saičić, Lazar Rabrenović - Bojan Jovanović x3, Petar Rakočević x3, Petar Kontić x3, Danko Adžić