Podgorica prigrabila prvi trofej

Ovo je prvi pehar za ekipu Podgorica 2014 iako je igrala nekoliko finala u svim takmičenjima Podgoričke minifudbal lige
1805 pregleda 1 komentar(a)
Ekipa Podgorica 2014, Foto: Minifudbal.me

Podgorica 2014 osvajač je Super kup u minifudbalu.

Oni su slavili u duelu protiv Valter MaxBeta (4:2), aktuelnog šampiona Podgoričke minifudbal lige.

Ovo je prvi trofej za Podgoricu 2014 iako je igrala nekoliko finala u svim takmičenjima.

super kup
Učesnici Super kupa(Foto: minifudbal.me)

Podgorica je odlično otvorila meč i nakon pet minuta stigla do dva gola prednosti preko Aleksandra Simića i Nikole Radonjića.

Obje ekipe su rano ušle u problem sa prekršajima i u 12. minutu imale po pet prekšaja.

Nakon toga do kraja poluvremena, ekipe su bile oprezne po pitanju prekršaja ali se zato u polju igralo sjajno i bilo je dosta lijepih akcija i pokušaja.

Podgorica je imala dvije velike šanse, dok je protivnik imao jednu.

Drugo poluvrijeme je otvoreno pogocima - prvo je Valter smanjio preko Pavla Šaranovića, da bi Podgorica Simića poslije dvadesetak sekundi igre vratila dva gola prednosti.

Valter se vratio u igru preko Borisa Mijovića, koji u 27. minutu smanjuje na 3:2 iz slobodnog udarca.

Konačan rezultat postavio je Stefan Ivanović u 35. minutu.

Valter je u samom finišu meča promašio penal i tako propustio šansu da se još jednom vrati rezultatski u meč.

Detalje sa meča možete pogledati u videu

Rezultat i strijelci

Podgorica 2014 - Valter MaxBet 4:2 (2:0) - Aleksandar Simić u 2. i 22. minutu, Nikola Radonjić u 5. i Stefan Ivanović u 35. minutu za Podgoricu, Pavle Šaranović u 21. i Boris Mijović u 27. minutu za Valter MaxBet.