Udarac za Junajted: De Hea najavio poraz od Votforda na povratku Pola Pogbe

2114 pregleda 0 komentar(a)
Trenutak kada De Hei ispada lopta i ide u mrežu, Foto: AP

Mančester junajted je u dobroj formi došao u London na gostovanje posljednjeplasiranom timu Premijer lige i doživio težak udarac.

Votford je ostvario tek drugu pobjedu u prvenstvu, a prekinuo niz "đavola" od šest mečeva bez poraza - 2:0.

Tragičar Junajteda bio je David de Hea, koji je poklonio vođstvo domaćinu - lopta mu je prošla kroz ruke nakon udarca Ismaile Sara u 50. minutu.

Četiri minuta kasnije Van Bisaka je neoprezno skrivio penal, a Troj Dini pogodio za 2:0.

Jedina dobra vijest za "đavole" je povratak Pola Pogbe, koji je odigrao posljednjih 30-ak minuta, a prvi put bio na terenu još od 30. septembra.