Bivši šampion: Siti vodio 2:0 i izgubio od Volvsa

3291 pregleda 0 komentar(a)
Fudbaleri Sitija nakon gola Doertija, Foto: AP

Još jedan neočekivan udarac primio je aktuelni, od maja vjerovatno bivši šampion - Mančester siti je poražen od Vulverhemptona u gostima 3:2, iako je vodio 2:0.

Siti je od 12. minuta igrao sa 10 igrača, jer je golman Ederson dobio direktni crveni karton, zbog faula van šesnaesterca.

Gvardiolinom timu igrač manje nije smetao da stekne dva gola prednosti, pogocima Rahima Sterlinga u 25. i 50. minutu.

Volvsi su, međutim, režirali veliki preokret.

Smanjio je Adama Traore u 55, izjednačio Raul Himenes u 82. a preokrenuo Met Doerti u 88. minuti.

Siti je ostao na 14 bodova zaostatka za Liverpulom, uz meč više, Vulverhempton je peti sa dva boda manje od Čelsija...