Ings presudio Totenhemu, Lester siguran protiv Njukasla, "stršljenovi" uboli "vukove"

Deni Ings psotigao 13. gol u sezoni
2500 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje igrača Sautemptona, Foto: Beta-AP

Fudbaleri Lestera nastavljaju sa dobrim partijama - "lisice" su danas u 21. kolu Premijer lige savladale Njukasl u gostima (0:3) i zadržale drugu poziciju na tabeli.

U timu ni danas nije bilo Džejmija Vardija, a u njegovom odsustvu ulogu glavnog igrača preuzeo je Ajoze Peres, koji je postigao vodeći gol u 36. minutu, da bi tri minuta kasnije asistirao Medisonu dupliranje vođstva. Konača rezultat postavio je Čaduri.

Sautempton je bio bolji od Totenhema, a jedini gol postigao je Deni Ings. Bio je to 13. pogodak napadača u Ligi i zaslužena tri boda, budući da je Totenhem odigrao veoma loš meč.

Bitnu pobjedu u borbi za opstanak ostvario je Votford. "Stršljenovi" su golovima Delofeua i Dukurea savladali Vulverhempton 2:1. Gol za goste, koji su vezali drugi poraz bio je Neto.