Jovetić sa brojem 12, Balde u 95. donio pobjedu Monaku na Morenovom debiju

3477 pregleda 0 komentar(a)
Keita Balde
Keita Balde

Stevan Jovetić igrao je posljednjih desetak minuta u pobjedi Monaka nad Remsom 2:1 u meču trećeg kola Kupa Francuske, a na debiju novog trenera Roberta Morena.

Jovetić je prvi put igrao u dresu sa brojem 12, dok je desetku nosio Rus Golovin.

Naš reprezentativac nedavno se oporavio od teške povrede koljena, a 17. decembra se vratio na teren nakon osam mjeseci pauze.

"Kneževi" su prošli dalje zahvaljujući dvostrukom strijelcu Keiti Baldeu - nekadašnji napadač Lacija i Intera pogodio je u 61. minutu za 1:0, a u petom minutu nadoknade za pobjedu.

Rems je golom Munetsija u 69. minutu izjednačio, a pet minuta prije kraja golman Monaka Lakomb odbranio je penal Kamari.