Nezadrživi Imobile: Lacio u 91. minutu do devete uzastopne pobjede

Mario Baloteli je doveo domaćina u vođstvo u 18. minutu, a Ćiro Imobile iz penala, 18. golom na 17 mečeva, izjednačio
2243 pregleda 0 komentar(a)
Ćiro Imobile slavi gol protiv Breše
Ažurirano: 05.01.2020. 14:27h

Blistava serija Lacija je nastavljena - Rimljani su protiv Breše ostvarili devetu uzastopnu pobjedu u Seriji A (2:1), golom nezadrživog Ćira Imobilea u 91. minutu.

Mario Baloteli je doveo domaćina u vođstvo u 18. minutu, a Imobile iz penala izjednačio.

Kristana je zbog faula nad Kaisedom dobio drugi žuti karton, Lacio imao mnogo vremena da dođe do novog trijumfa...

Izgledalo je da neće uspjeti da probije odbranu domaćina, ali je Imobile u posljednjim trenucima meča, 19. golom u prvenstvu, donio novi trijumf svom timu.

Rimski tim ima 39 bodova, četiri više od gradskog rivala Rome, a tri manje od Intera i Juventusa.