Breša primila pet golova u Đenovi, Fiorentina pobijedila SPAL
1339 pregleda 0 komentar(a)
Bitna ti boda za "granatu", Foto: Twitter
Ažurirano: 12.01.2020. 20:18h

Sampdorija je deklasirala Brešu 5:1, došla do najubjedljivije pobjede u sezoni i najavila da je spremna za žestoku borbu za opstanak.

Đenovljani su gubili na "Marasiju" još od 12. minuta, ali Breša potom nije imala šansi, jer su Lineti i Jankto već do poluvremena donijeli preokret.

U nastavku se dva puta upisao Kvaljarela, pogodio je i Kaprari, pa je Sampdorija na pet bodova od Đenove, koja je u zoni ispadanja.

Fiorentina je golom Pecele bila bolja od SPAL-a, pa je tim našeg Marka Jankovića i dalje na dnu tabele.

Crnogorski reprezentativac je bio na terenu od 86. minuta.

Udineze je ranije danas savladao Sasuolo (3:0), a fantastičan meč je viđen na "Komunaleu" između Torina i Bolonje.

Radovao se domaćin, jedini pogodak postigao je Berenger u 11. minutu.

Toro je sada sedmi na tabeli, ima dva boda manje od šestoplasiranog Kaljarija, koji je u zoni Lige Evrope.

Verona je na "Betegodiju" nakon preokreta savladala Đenovu 2:1 i došla do osme pozicije.