Majorka razbila Valensiju - Budimir nezadrživ u pobjedi 4:1, Sosijedad nemoćan u Sevilji

713 pregleda 0 komentar(a)
Ante Budimir
Ažurirano: 19.01.2020. 16:22h

Fudbaleri Majorke sa ubjedljivih 4:1 pobijedili su Valensiju u prvoj utakmici nedjeljnog programa 20. kola La Lige.

Hrvatski napadač Ante Budimir bio je dvostruki strijelac i asistent za domaći tim.

Majorku je u vođstvo doveo Railo u 7. minutu.

Ante Budimir je u 22. minutu skrenuo loptu koju je prema golu uputio Rodriges, da bi hrvatski napadač u 41. minuti sjajno iskoristio dodavanje Sevilje i sa 15-ak metara pogodio mrežu gostujuće ekipe za 3:0.

U 79. minutu Budimir je poslao povratnu loptu za Žuniora koji je sa 20-ak metara pogodio donji desni ugao gola Valensije.

Tores je u 82. minutu samo ublažio poraz gostiju, koji su od 51. minuta igrali sa igračem manje zbog drugog žutog kartona Danija Pareha.

Betis je na svom terenu bio ubjedljiv protiv Real Sosijedada, koji je doživio drugi uzastopni poraz - 3:0.

Iglesias, Hoakin i Kanales srušili su Baskijce u Sevilji...