Konkvistador Pisaro i Mesi srušili hrabru Granadu

Barselona je zbog bolje gol razlike preuzela lidersku poziciju od Real Madrida
2757 pregleda 3 komentar(a)
Leo Mesi, Foto: Hassan Ammar

Bareslona je uspjela da savlada Granadu na "Nou kampu" 1:0, na debiju Kike Setjena i to golom Lea Mesija u 76. minutu.

No, najbolji igrač favorizovanog domaćina bio je glavni sudija Valentin Pisaro, jer zvijezde Barse su bile bezidejne i nisu znale da nađu put do gola.

Uzalud Barsi i posjed lopte na poluvremenu od 81,9 odsto i čak 508 dodavanja, nije bilo šanse za gol

U istom ritmu je krenula Barsa i u drugom poluvremenu, a gosti su bili opasniji, jer je Kamerunac Eteki pogodio stativu sa 18 metara.

Onda je na scenu stupio Pisaro, koji se oglušio na proteste domaćih igrača i insistiranje na VAR-u, a za uobičajeni fudbalski faul poslao je desnog beka gostiju Sančesa u svlačionicu.

To je domaćin iskoristio da pojača napade, a Mesi je pogodio nakon sjajne akcije i dodavanja Vidala.

Barsa sada ima 43 boda, baš ako i Real Madrid, ali je prva na tabeli zbog bolje gol razlike.