Crnogorski kadeti remizirali na Kipru

Mreža domaćina zatresla se jednom u toku meča, ali je gol Mladena Kovačevića u 15. minutu poništen. Ostalo je 0:0
Kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore, Foto: Fscg.me
Ažurirano: 27.02.2018. 18:51h

Kadetska reprezentacija Crne Gore igrala je bez golova u Nikoziji, u prvoj od dvije prijateljske utakmice sa Kiprom.

Mreža domaćina zatresla se jednom u toku meča, ali je gol Mladena Kovačevića u 15. minutu poništen jer je sudija signalizirao aut prilikom centaršuta Ognjena Gaševića.

Nakon toga su obje ekipe imale po nekoliko situacija iz kojih su mogli da ostvare više.

"Imali smo solidan intenzitet trčanja i duela. Igrali smo hrabro, bili veoma odgovorni i disciplinovani. I jedan i drugi tim bili su veoma agresivni, zbog čega i nije stvoreno puno dobrih šansi. Zbog toga je ovo i realan rezultat", kazao je za sajt FSCG selektor Obren Sarić.

Isti rivali odigraće u četvrtak, 1. marta, još jedan prijateljski meč. Početak meča zakazan je za 15 časova.

Crna Gora je igrala u sastavu: Lazar Baltić, Stefan Dajević, Rastko Marsenić, Vuk Ćosić, Milan Vukotić, Ognjen Gašević, Milisav Perošević (Spasoje Šćepanović), Nikola Janjić (Petar Vuković), Bogdan Obradović, Mladen Kovačević (Blagota Marković), Lazar Mijović (Mateo Ahmetaj).