Lester ubjedljiv, Totenhem se mučio i konačno pobijedio, "đavoli" opet u lošem ritmu

1698 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje fudbalera Totenhema, Foto: AP
Ažurirano: 22.01.2020. 23:07h

Lester i Totenhem su u 24. kolu Premijer lige prekinuli negativne serije, dok je Mančester junajted doživio drugi vezani poraz, a treći u posljednja četiri kola.

"Lisice" su, nakon dva vezana poraza, pobijedile Vest Hem 3:1 i imaju bezbjednih osam bodova prednosti nad četvrtoplasiranim Lesterom.

Barns i Pereira donijeli su timu Brendana Rodžersa velikih 2:0 na poluvremenu.

Smanjio je Nobl iz penala, a sve dileme riješio Ajoze Peres takođe sa bijele tačke.

Peres je do kraja postigao četvrti gol za svoj tim.

Loša vijest za Lester je povreda Džejmija Vardija, koji je morao da izađe u 43. minutu.

Totenhem je slavio poslije četiri kola, ali uz mnogo problema i muka, te blijedo izdanje protiv Noriča.

Ali je doveo Murinjov tim u vođstvo, golom u 38. minutu.

Izjednačio je Puki iz penala u 70. minutu, a Son deset minuta kasnije uz mnogo sreće donio tri boda domaćinu.

Bodove sa "Old traforda", protiv loših "đavola" odnio je Barnli, koji je slavio 2:0, golovima Krisa Vuda u 39. i Džeja Rodrigesa u 56. minutu.

To je prvi premijerligaški poraz Mančester junajteda na svom terenu od 24. avgusta, kada je izgubio od Kristal palasa.