Faktor CR7 - Stara dama ne da vrh

Juventus sa 54 boda uvećao prednost na šest bodova, uz utakmicu više od Intera. Portugalac postigao 50. gol u 70. nastupu za Staru damu
3005 pregleda 0 komentar(a)
Juventus
Juventus
Ažurirano: 02.02.2020. 14:36h

Juventus će ostati lider Serije A nakon 22. kola, pošto je an svom terenu slavio protiv jednog od najvećih neprijatelja - Fiorentine 3:0.

Odlučio je Portugalac Kristijano Ronaldo, sa dva penala koja ej realizovao, u 40. i 40 minuta kasnije.

Da bi konačan rezultat postavilo ljetošnje pojačanje iz Ajaksa, De Liht u prvom minutu nadoknade.

"Ljubičasti" su odigrali dobro, ali dvije greške za najsrtožiju kaznu su odlučile u utakmici koja nije obilovala šansama. Naprotiv!

Po šansa napadača gostiju Kjeze i veziste doamćina Pjanića u prvom poluvremanu.

Fiorentina je krenula ofanzivnije u finišu ali je kazna stigla golom mladog Holanđanina u nadokandi.

Fiorentina je prekinula niz od četiri utakmice bez poraza i ostala je na 25 bodova, 10 iznad zone ispadanja.