Drugi remi Budućnosti, Podgorica bolja od Dečića

Stoiljković strijelac za "plave", pogodak za Petrovac postigao je Merdović
3197 pregleda 0 komentar(a)
Budućnost odigrala 1:1 protiv Petrovca, Foto: Savo Prelević

Fudbaleri Budućnosti su upisali i drugi remi u četvrtoj pripremnoj utakmici pred nastavak sezone u Prvoj crnogorskoj ligi.

Lider CFL je odigrao bez pobjednika protiv Petrovca - bilo je 1:1.

"Plavi" su poveli na stadionu pod Malim brdom golom Stoiljkovića u 15. minutu, a konačan rezultat je postavio Merdović iz slobodnog udarca u 79.

Budućnost je do sada savladala Kom (3:1) i Mornar (1:0), a odigrala je bez golova protiv Dečića.

Budućnost je igrala u sastavu: Dragojević, Vučić, Milić, Adžić, Vukajlović, Raičković, Terzić, Božović, Kalezić, Stojiljković, Vujačić. Igrali su još: Đurović, Ivanović, Grbić, Pešukić, Mirković, Bašić, Moraitis, Striković, Mrvaljević, Vlahović.

Petrovac: Mugoša, Kajević, Savović, Vujović, Tačibana, Marković, Ivanović, Kalezić, P. Vukčević, Muharemović, I. Vukčević. Igrali su još: Popović, Milić, Medigović, Mikijelj, Ražnatović, Kata, Savković, Ilić, Savić, Merdović, Đurđević.

A Podgorica je slavila na gostovanju Dečiću. Bilo je 2:0, mrežu lidera Druge lige su pogađali Vujnović u 40. i Kordić u 71. minutu.