Tri asistencije Mesija za preokret Barse protiv Betisa

Mesi je ove sezone postigao 14 golova ali je upisao čak 11 asistencija u La Ligi
2077 pregleda 0 komentar(a)
Buskets
Buskets
Ažurirano: 09.02.2020. 23:26h

Barselona je preživjela pakao u Sevilji, ali je ipak uspjela da preokretom dobije Betis 3:2.

Betis je poveo već u 6. minutu pogotkom sa penala Kanalesa, nakon igre rukom Lenglea.

Odmah je uzvratila Barselona pogotkom De Jonga, na asistenciju Mesija u 9. minutu.

Nabil Fekir je u 26. minutu opet "zelene" doveo u vođstvo.

Ipak, Mesi je asistirao i Busketsu u trećem minutu nadoknade poluvremena .

U nastavku je gol postigao samo Lengle, opet na asistenciju Mesija u 72. minutu.

Argentinac ove sezone ima učinak od 14 golova i 11 asistencija u La Ligi, a asistirao je čak šest puta u posljednje četiri utakmice u svim takmičenjima Katalonaca

Fekir je odmah potom dobio crveni karton i činilo se da će Barsa lako privesti meč kraju, ali je onda i Lengle spario katone. Ipak, Barsa je slavila i prišla lideru Realu na tri boda. Betis ima 28, deset iznad zone ispadanja.

A Sevilja je izgubila preokretom u Vigu 2:1. En Nesiri je u 23. minutu pogodio za Andalužane, ali su Jago Aspas u 78. i Pione Sisto u nadoknadi vremena donijeli tri boda Selti za bijeg iz zone ispadanja.