Nikšićani su vrlo lako izašli na kraj sa Mornarom, sedmoplasiranom ekipom druge crnogorske lige
2983 pregleda 0 komentar(a)
Detalj sa meča Sutjeska - Mornar, Foto: FK Sutjeska
Ažurirano: 11.02.2020. 17:09h

Fudbaleri Sutjeske su sa 5:0 savladali Mornar u generalnoj probi pred nastavak drugog dijela prvenstva.

Nikšićani su vrlo lako izašli na kraj sa drugoligašem iz Bara i najavili da bi u nastavku sezone mogli da ugroze Budućnost, koja trenutno ima osam bodova više od drugoplasirane Sutjeske.

Na prvi gol, na pomoćnom terenu Sutjeske, čekalo se 18. minuta. Kojašević je nakon lijepe akcije matirao golmana Bjelicu, da bi samo četiri minuta kasnije Vlaisavljević duplirao prednost nakon velike greške golmana gostiju, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku Sutjeska je dodala gas i golovima Stefana Nikolića u 72. i Božovića u 73. i 85. minutu došla do ubjedljivih 5:0.

U prvom kolu proljećnog dijela šampionata, koji počenje sljedećeg utorka, Sutjeska će gostovati Zeti u Golubovcima, dok Druga crnogorska liga startuje 1. marta.