Barselona zaustavila hrabri Hetafe, Anhel kupio mjesto na Nou kampu

2573 pregleda 0 komentar(a)
Grizman postiže prvi gol za Barselonu, Foto: AP

Barselona je zaustavila Hetafe u derbiju 24. kola La Lige, u uzbudljivom meču na Nou kampu – 2:1.

Mali klub iz madridskog predgrađa je u Kataloniju došao u seriji od četiri pobjede, borio se hrabro i odvažno, ali nije uspio da iznenadi.

Nakon što je poništen gol gostiju, uz upotrebu VAR-a, Barselona je povela u 33. minutu, iz efektne akcije. Asistenciju je upisao Leo Mesi.

Šest minuta kasnije ponovo lijepa kombinacija igrača Barse, koju je preciznim udarcem u donji lijevi ugao završio Serhi Roberto.

Hetafe se vratio u igru u 66. minutu, kada je Anhel Rodriges uhvatio volej sa ivice šesnaesterca za 2:1, pokazavši zašto će možda već večeras postati igrač Barselone.

Domaćin je do kraja, ipak, kontrolisao utakmicu i izjednačio se na tabeli sa Realom, koji sjutra dočekuje Seltu.