381 pregleda 0 komentar(a)
Vu Lei
Vu Lei
Ažurirano: 16.02.2020. 16:26h

Obje ekipe iz Sevilje remizirale su u 24. kolu La Lige. I dok je Betis odigrao bez golova u Leganesu, na "Pishuanu" je prštalo od uzbuđenja u igri Sevilje sa Espanjolom 2:2.

Sevilja je bila veliki favorit protiv posljednje ekipe u ligi, ali nije zaslužiula trijumf uprkos ranom vođstvu preko Okamposa u 15. minutu.

Gosti su izjednačili 20 minuta kasnije preko Embarbe, a VAR nije bio na strani ekipe iz Barselone u pregledu detalja za penal.

Ipak je Espanjol poveo u nastavku preko Kineza Vu Leija u 50. minutu.

Domaći je iskloristio isključenje Sančesa u 69. minutu da napravi pritisak i preko Susa dođe do remija u 80. I Sevillju je u drugom poluvremenu VAR uskratio za penal.

Sevilja je na 40 bodova, koliko ima i Atletiko a ispred u zoni Lige šampiona je sa dva bod aviše Hetafe.

Espanjol ima 19 bodova, ali je samo dva ispod zone spasda.