Lacio u derbiju srušio Inter i preuzeo drugo mjesto

4895 pregleda 0 komentar(a)
Milinković-Savić je donio pobjedu Rimljanima, Foto: Flashscore.com
Ažurirano: 16.02.2020. 23:31h

Lacio je postao prvi pratilac Juventusa u borbi za Skudeto.

Rimljani su na "Olimpiku" savladali Inter 2:1, pa su i preuzeli drugo mjesto - imaju dva boda više od "nerazura" i jedan manje od aktuelnog šampiona.

Inter je na poluvremenu imao prednost, pogodio je Ašli Jang, ali je domaćin u nastavku napao i to mu se vratilo.

Već na startu Stefan de Fraj je skrivio penal koji je u pogodak pretvorio Ćiro Imobile, a totalni preokret donio je Sergej Milinković-Savić.

Interu je ovo drugi poraz u sezoni, nakon što je izgubio i od Juventusa kod kuće, s tim što bi ovaj večerašnji mogao da bude i kraj vjerovanju u Skudeto...

U timu Lacio je 90 minuta odigrao crnogorski reprezentativac Adam Marušić, a bio je i blizu da zatrese mrežu neposredno prije pogotka Milinković-Savića, ali je njegov šut s gol-linije odbranio Marcelo Brozović.