PODGORIČKA MINIFUDBAL LIGA (13. KOLO)

Bez pobjednika u derbiju, ubjedljivi Mozart i Eurozox

Utakmice 14. kola na programu su narednog vikenda
850 pregleda 0 komentar(a)
Ekipa Valter MaxBet, Foto: Privatna arhiva
Ekipa Valter MaxBet, Foto: Privatna arhiva
Ažurirano: 26.02.2020. 09:52h

U derbiju 13. kola Podgoričke minifudbal lige SB Sabornog hrama i Pljevlja 04 podijeli su bodove (1:1).

Hram je poveo golom Slobodana Drobnjaka u 6. minutu, da bi Ranko Novović u 27. minutu poravnao i postavio konačan rezultat.

Najubjedljiviju pobjedu u ovom kolu upisala je ekipa CD Shop Mozart.

Predvođena četvorostrukim strijelcima Srđom i Nemanjom Jovanovićem i Nemanjom Brajovićem ekipa CD Shop Mozart slavila je protiv Rarovac/Batara 16:3.

U okviru iste, grupe A, Fida je nastavila sa ubjedljivim igrama – ovoga puta slavili su sa 9:2 protiv ekipe Premier kladionice.

U još jednom od derbija kola Valter MaxBet je savladao Dadi gradnju (2:0), dok je Kutjevo savladalo Imperijal Bijelo (3:1).

Montefruit je poslije preokreta savladao Akovo (5:2), dok je Cruzeiro Pljevlja bio bolji od Šavnika (4:2).

Ekipe koje zauzimaju prvih 10 mjesta u grupi A
Ekipe koje zauzimaju prvih 10 mjesta u grupi A(Foto: minifudbal.me)

Graničar je trijumfom protiv Dinga (4:0) preuzeo lidersku poziciju u Grupi B.

U jednom od derbija Neregelija je minimalnim rezultatom slavila protiv Podgorica 2014 (1:0).

Joker profitapp je odličnu formu potvrdio i u duelu protiv ekipe Napoli Tivat slavivši sa 4:2.

Eurozox je sa 10:0 trijumfovao protiv ekipe Sjerogošte Kolašain, dok je Patras/Aqua bianca sa 9:1 savladala Blok V.

G-14 i SRD Šavnik su ubilježili pobjede u duelima protiv ekipa Dadex Masline i DOO Baćović.

Ekipe koje zauzimaju prvih 10 mjesta u grupi B
Ekipe koje zauzimaju prvih 10 mjesta u grupi B(Foto: minifudbal.me)

Utakmice 14. kola na programu su narednog vikenda.

Rezultati i strijelci

Nergelia – Podgorica 2014 1:0 (1:0) - Pavle Vuković

Patras/Aqua bianca – Blok V 9:1 (3:1) - Miloš Rašović, Radislav Sekulić x4, Milentije Darmanović x2, Bojan Brnović x2 - Lav Lopičić

Sjerogošte Kolašin – Eurozox 0:10 (0:2) - Marko Lakić, Milorad Šaletić x5, Miloš Vešković, Nikola Jovanović x2, Vidoje Bajović

Premier kladionice – Fida 2:9 (0:4) - Sava Bojić, Dario Ivanović - Goran Drobnjak x4, Nikola Pejović x3, Marko Vukčević, Aleksandar Paljević

Kole trans - KMF Gardisti 6:4 (3:3) - Aleksandar Čađenović x4, Zoran Dragović, Sava Obradović – Danilo Maraš x2, Vuk Lukić x2

Expo commerce – FK Ilarion 4:0 (1:0) - Ivan Milutinović, Mirko Miranović x2, Mijo Živković

SB Sabornog hrama – Pljevlja 04 1:1 (1:0) - Slobodan Drobnjak - Ranko Novović

SRD Šavnik – DOO Baćović Nikšić 3:0 (3:0)

Dadex Masline - G-14 0:3 (0:3)

Graničar – Ding 4:0 (2:0) - Borislav Adžić x2, Nikola Milić x2

Rarovac/Batara - CD Shop Mozart 3:16 (2:6) - Lazar Rabrenović x2, Mitar Vujošević - Zoran Barović x2, Vuk Zeković x2, Srđa Jovanović x4, Nemanja Brajović x4, Radosav Jovanović x4

Habana - AKMF Stupovi 0:4 (0:2) - Nikola Pavković x3, Igor Bukilić

Šavnik – Cruzeiro Pljevlja 2:4 (1:2) - Drago Bošković, Dražen Bulatović - Stefan Jelovac, Vladan Svrkota x2, Predrag Šljukić

Kutjevo – Imperijal Bijelo Polje 3:1 (0:0) - Andrej Radović x2, Ivan Mugoša - Ivan Rašović

Ministarstvo odbrane – Caffe bar Balthazar 2:0 (0:0) - Goran Radetić, Milivoje Šćepanović

KMF Akovo – Montefruit 2:5 (1:0) - Mensur Bošnjak, Eldin Kanalić - Saša Vukčević x4, Branislav Stijepović

Napoli Tivat - KMF Joker profitapp 2:4 (2:1) - Miloš Milić, Goran Đapić - Vladan Popović x2, Milutin Milošević, Bogoljub Komatina

Dadi gradnja – Valter MaxBet 0:2 (0:0) - Boris Mijović, Lazar Milanković.

Preporučujemo za Vas