Budućnost osvojila Petrovac, potop Sutjeske, Zeta u finišu zaustavila Iskru, Adrović potpisao remi u Lješkopolju

Budućnost pobijedila Petrovac, Sutjeska doživjela debakl u duelu sa Rudarom
15764 pregleda 4 komentar(a)
Panajotis Moraitis, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 29.02.2020. 19:13h

Golom Panajotisa Moraitisa, Budućnost je savladala u gostima Petrovac 1:0 u 22. kolu Prve crnogorske Telekom fudbalske lige.

Budućnost sada ima 11 bodova prednosti nad Sutjeskom, koja je doživjela brodolom u Pljevljima - izgubila čak 5:1.

Iskra je dugo vodila na Trešnjici protiv Zete, ali je na kraju osvojila bod - 1:1.

Važnu pobjedu u borbi za opstanak i to u duelu sa direktnim rivalom, ostvario je Grbalj, koji je pobijedio Kom na strani, pogotkom Vladana Kordića u posljednjim trenucima meča.

Duel između Podgorice i OFK Titograda završen je 1:1. Bod gostima, prvi u drugom dijelu sezone donio je Admir Adrović u 92. minutu.

Podgorica je povela u 41. preko Šalete Kordića, ali nije uspjela da sačuva pobjedu, već je upisala peti uzastopni remi.

CFL 22. kolo

Zeta – Iskra 1:1 kraj

Goran Milojko 80. (penal) - Milan Vukotić 31.

Podgorica – OFK Titograd 1:1 kraj

Šaleta Kordić 41. - Admir Adrović 90 + 2.

Rudar – Sutjeska 5:1 kraj

Tijago Farija 6. (penal), 57. (penal), Igor Ćuković 21, Vule Vujačić 47. Nikola Stijepović 83. - Marko Vučić 50. (penal)

Šofranac (Sutjeska) je dobio crveni karton u 5. minutu.

Utakmica je bila prekinuta desetak minuta početkom drugog poluvremena - delegat meča je tražio da se ispraznio dio tribina sa gostujućim navijačima zbog neprikladnog skandiranja.

Petrovac – Budućnost 0:1 kraj