Bajern je iskoristio remi u derbiju da stekne tri boda prednosti u borbi za Salataru
822 pregleda 0 komentar(a)
Leon Bejli
Leon Bejli
Ažurirano: 01.03.2020. 17:36h

Derbi dva kluba u sjajnoj formi u Bundsligi je završen remijem. Lajpcig i Bajer su utakmicu na "Red Bul areni" završili rezultatom 1:1.

Tim rezultatom najviše razloga za zadovoljstvo ima Bajern, koji je tako stekao tri boda prednosti u odnosu na Lajpcig.

Gosti, koji su došli sa šest uzastopnih pobjeda u svim takmičenjima, poveli su golom Leona Bejlija na asistenciju Kaija Haverca u 29. minutu.

Samo tri minuta kasnije Čeh Patrik Šik je postavio konačnih 1:1, na asistenciju pojačanja iz PSŽ-a, Nkunkua.

Lajpcig ima 49, a Bajer 44 boda.

Volfsburg je u prvom duelu dana sustigao dva gola prednosti do domaćeg Uniuon Berlina (2:2). "Vukovi" imaju 35, a novajlija u Bundsligi, Union je na 30 bodova. Volfsburg je bez poraza već osam utakmica!