Na kraju - 27. pobjeda na 29 mečeva u Premijer ligi budućeg šampiona Engleske
2408 pregleda 0 komentar(a)
Salah i Mane, Foto: AP
Ažurirano: 07.03.2020. 20:24h

Liverpul je opet bio ispod nivoa, ali je upisao pobjedu - preokretom je na Enfildu savladao Bornmut, 2:1.

"Redsi" su počeli loše, a u devetom minutu Kalum Vilson je najavio iznenađenje.

Ipak, u 25. minutu Mohamed Salah je preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca pogodio za 1:1.

Preokret je stigao brzo - Van Dajk je lansirao Sadija Manea, koji je rutinski realizovao zicer.

Mučio se Liverpul da sačuva prednost, gosti bili veoma opasni na momente, a u 61. minutu Milner je maestralnom defanzivnom reakcijom spriječio izjednačenje.

Veliku šansu u posljednjim trenucima meča nije iskoristio Vilson...

Na kraju - 27. pobjeda na 29 mečeva u Premijer ligi budućeg šampiona Engleske.

Arsenal je u londonskom derbiju golom Aleksandra Lakazeta savladao Vest Hem na "Emirejtsu", i to mu je treći trijumf zaredom u šampionatu, dok je Totenhem remizirao na gostovanju Barnliju - 1:1.

To je Sparsima treći meč zaredom bez pobjede, čak su i dobro prošli na "Tarf Muru", gdje je domaćin vodio od 13. minuta kada je pogodio Kris Vud.