Grofova velika pobjeda - Krila izletjela iz opasne zone

Četiri boda u prva dva proljećna kola za Grofova Krila, nakon pobjee u Kazanju
1444 pregleda 0 komentar(a)
Krila sovjetov

Krila Sovjetov su u prošlom kolu ispustila pobjedu u finišu utakmice sa Orenburgom 1:1, u kojoj su od 23. minuta imala igrača manje, da bi danas izabranici crnogorskog trenera Miodraga -Grofa Božovića slavili u Kazanju.

Krila su dobila Rubin 1:0, a opet je strijelac bio Slovenac Denis Popović, doveden u januaru kao zamjena za reprezentativca Soboljeva, koji je pojačao Spartak.

Popoviću je asistirao Hrvat Dejan Radonjić za gol u 42. minutu, a od posljednjih sekundi poluvremena Rubin je ostao sa desetoricom, zbog crvenog kartona Kvaratškeliji.

To Krila nisu iskoristila za novi gol, ali su sačuvala pobjedu iako je i njima od 81. minuta isključen Zinkovski.

Krila sa 22 boda su mjesto iznad zone baraža a od zone ispadanja su udaljeni samo dva boda, pa raduje forma Popovića, koji je došao iz Ciriha u Samaru.