Espanjol sve bliži Segundi, Levanteu samo bod

Crnogorski reprezentativac Nikola Vukčević je igrao 78 minuta u remiju Levantea
575 pregleda 0 komentar(a)
Roberto Tores

Pobjede domaćina i gosta, uz jedan remi, rezultati su današnje tri utakmice u La Ligi.

Osasuna je kući boila bolja od Esapnjola, golom Roberta Toresa sa penala u 51. minutu. Espanjol je zadnji sa 20 bodova, šest ispod zone spasa a u dodatnom je problemu i zbog današnjeg crvenog karetona iskusnom golmanu Dijegu Lopesu, koji će propustiti narednu utakmicu.

Osasuna ima 34 boda, tri manje do Bilbaa koji je slavio u Valjadolidu 4:1. Valjadolid je ostao na 29 bodova.

Levante je kući vodio protiv Granade golom Rođera u 11. minutu, ali su gosti boljom igrom došli do zasluženog boda 1:1, a strijelac je bio Maćis u 60.

Crnogorski vezista Nikola Vukčević je igrao do 78. minuta, devet minuta ranije je dobio žuti karton, ali ni izmjena napadačem nije donijela rezultat domaćoj ekipi. Granada ima 38 bodova, Levante 33.