Barsino dijete srušilo Real u Sevilji: Teljo vratio Kataloncima lidersku poziciju

3102 pregleda 0 komentar(a)

Real je u prošlom kolu pobijedio Barselonu, preuzeo vrh lige, izgledalo je da je dobio i samopouzdanje, a samo sedam dana kasnije stigao je bolan poraz u Sevilji.

Betis je na svom terenu slavio sa 2:1 i to golom fudbalera, koji je stasao i prve profesionalne korake napravio u Barsi.

Domaćin se hrabro suprotstavio lideru i golom Brazilca Sidneja poveo u 40. minutu.

Sidnej je poslao loptu pod prečku udarcem iskosa sa desne strane sa 13-14 metara.

Ipak, u finišu poluvremena, brazilski defanzivac je skrivio penal, faulom nad zemljakom Marselom.

Karim Benzema je pogodio za 1:1.

Bilo je dosta uzbuđenja na "Viljamarinu", a trenutak odluke dogodio se u 82. minutu.

Benzema je "prodao" loptu na sredini terena, munjevito je reagovao Gvardado, lansirao Kristijana Telja, a Barsino dijete pogodilo za veliku pobjedu.

Bio je to njegov prvi gol u sezoni. Teljo (28) je za Barselonu igrao punih šest sezona.