Lider opet na plus šest: Dečić slavio u Spužu, Bokelj bolji od Jedinstva

Tuzani slavili 3:0 protiv Drezge, Ibar pobijedio Jezero, remi Lovćena i Mornara
1756 pregleda 0 komentar(a)
Dečić ubjedljiv, Foto: Privatna arhiva
Ažurirano: 11.03.2020. 17:26h

Dečić je došao do prve pobjede u drugom dijelu sezone, nakon što je u prva dva kola Druge fudbalske lige osvojio samo bod.

Tuzani su slavili u Spužu protiv Drezge 3:0 golovima Marka Tućija u 36, Džonatana Drešaja u 52. i Anđela Rudovića u 56. minutu, pa ponovo imaju šest bodova više od najbližeg pratioca Jedinstva.

Bjelopolji su, s druge strane, izgubili u Kotoru - bolji je bio Bokelj 2:0, što znači da sada ima tri boda manje na trećem mjestu, uz utakmicu manje.

Bokelj su do trijumfa vodili Igor Poček, strijelac u 67. minutu, te Srđan Bošković koji je u 75. postavio konačan rezultat.

Ibar je pogocima Seada Dacića i Siniše Stanisavića savladao Jezero (2:0), dok je Arsenal slavio na gostovanju Otrant-Olimpiku - 3:2, iako je imao minus od dva gola.

Valentin Rudović, pa Zaid Niković (autogol) donijeli su 2:0 Ulcinjanima, a preokret su potpisali Rajko Đorđević u 45, Nikola Stanišić iz penala u 60. i Ranko Krgović, strijelac u 66. minutu.

Pobjednika nije bilo u Budvi, u duelu Lovćena i Mornara (1:1).

Cetinjani su vodili od 46. kada je Božidar Đukić zatresao sopstvenu mrežu, a remi Baranima donio je Malić Mucević u 92. minutu...

Dečić na prvom mjestu ima 44 boda, Jedinstvo je drugo sa 38, Bokelj ima 35 (-1).

Slijedi Jezero sa 32, Ibar sa 31, Mornar je sakupio 28, jedan više od Drezge uz utakmicu više. Arsenal ima 25, ispred Lovćena (19) i Otrant-Olimpika sa 14.