Dobar otpor Irskoj, ali četvrti poraz ženske selekcije nije mogao da se izbjegne

U Petrovcu je bilo 0:3
944 pregleda 0 komentar(a)
Medina Dešić u duelu sa Irkinjama, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 11.03.2020. 18:26h

Ženska fudbalska reprezentacija Crne Gore je doživjela i četvrti poraz u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, ali je Republici Irskoj pružila mnogo jači otpor nego što govori konačnih 0:3 u Petrovcu.

Naša selekcija je na startu imala veliku šansu preko Armise Kuč, a Irska je u 12. minutu kada je mrežu zatresla Koldvel.

Dugo je na semaforu stajalo 1:0, da bi u 68. minutu Darija Đukić dobila drugi žuti karton nakon čega su šanse Crne Gore naglo smanjene.

Mekejb je fantastičnim golom iz slobodnog udarca u 83. povisila na 2:0, a dva minuta kasnije je postavljen konačan rezultat kada se upisala O'Saliven.

Crna Gora još čeka na prvi gol u kvalifikacijama, primila ih je 19, a narednu šansu da popravi utisak ima 10. aprila kada dočekuje Ukrajinu.