5859 pregleda 4 komentar(a)
Dušan Bakić, Foto: Energija-BTU
Ažurirano: 19.03.2020. 18:55h

Sport je stao svuda u Evropi, a prkosi mu samo Bjelorusija, u kojoj je danas počeo fudbalski šampionat.

I već na startu senzacija - Energija-BTU iz Minska je na svom terenu srušila do prošle sezone vječnog šampiona, BATE Borisov (3:1).

Sudbinu gostiju je zapečatio doskorašnji vezista Budućnosti, Dušan Bakić, koji je u igru ušao u 73. minutu i u 88. postavio konačni rezultat.

Zanimljivo, 21-godišnji Podgoričanin je kog pogotka primio loptu i izbacio iz igre sugrađanina Borisa Kopitovića, koji je na teren ušao tri minuta prije njega.

I drugi meč današnjeg programa je završen senzacijom, jer je Žodino golom u 91. minutu savladao Šahtjor u Soligorsku.