Rolović igrao u prvom, Kopitović u drugom poluvremenu: Evrogol Nehajčika i pobjeda BATE-a

Kopitović igrao drugo poluvrijeme za Bate Borisov, Rolović ustupio mjesto saigraču FK Minsk na poluvremenu
1793 pregleda 1 komentar(a)
BATE Borisov
Ažurirano: 12.04.2020. 17:47h

Bate Borisov je nakon očajnog starta, slavio drugu pobjedu u jedinom evropskom prvenstvu u toku - bjeloruskoj Višaja ligi.

Najtrofejniji bjeloruski klub slavio je u 4. kolu na gostovanju FK Minsku 3:0, a na suprotstavljenim stranama trebala su da budu dvojica crnogorskih internacionalaca Boris Kopitović i Ognjen Rolović.

Ipak, nisu dobili priliku za međusobni duel, pošto je Rolović odigrao samo prvo poluvrijeme za FK Minsk, a Kopitović je šansu dobio od starta drugog poluvremena.

Utakmicu je obilježio Kopitovićev saigrač Nehajčik, koji je pogodio iz kornera za konačan rezultat.

Oba kluba imaju po dva poraza i pobjede nakon 4. kola.