Crnogorski napadač prkosi koroni - Rolović igra i pogađa

U najjačoj ligi Bjelorusije 26-godišnji Rolović je postigao prvi pogodak
3435 pregleda 2 komentar(a)
Rolović
Rolović
Ažurirano: 02.05.2020. 18:23h

Crnogorski napadač Ognjen Rolović postigao je prvijenac u najjačoj ligi Bjelorusije. On je pogodio glavom u 89. minutu u porazu svog FK Minska od Žodina 5:2.

Rolović je u igru ušao u 58. minutu kod rezultata 4:1 za goste, koji su u današnjem meču postigli gol više nego u prethodnih šest kola.

Blistao je Valerij Gorbačik koji je za 15 minuta prvog poluvremena postavio het-trik. Žodino je pobjedom preuzelo lidersku poziciu, uz utakmicu više, dok je FK Minsk na sredini tabele sa devet bodova.

Rolović je odigrao sedam mečeva za Minsk dolaska iz Saburtala (Tbilisi), a jednom je bio starter.

Bjelorusija je jedina država u Evropi u kojoj se fudbal igra u uobičajenom ritmu.

Pogledajte osmominutni pregled u finišu kojeg je Rolović postigao pogodak glavom.