1301 pregleda 0 komentar(a)
Fudbaleri Energetika
Ažurirano: 16.05.2020. 16:52h

Bjelorusija je do danas je bila evropski fudbalski bastion, a sada će biti u drugom planu, zbog Bundeslige.

Višaja liga, jedino takmičenje koje se igralo tokom pandemije koronavirusa, stigla je do devetog kola.

Energetik je uhvatio seriju pobjeda i trećim uzastopnim trijumfom stigao do liderske pozicije, sa istim brojem bodova kao i Žodino.

Pobjedu nad Dinamom iz Bresta 2:1 najavio je Dušan Bakić, crnogorski internacionalac.

Bivši igrač Budućnosti prvi put je bio starter i povjerenje iskoristio da u 40. minutu dovede svoj tim u vođstvo.

To je drugi gol 21-godišnjeg napadača, koji je premijerni pogodak postigao na otvaranju sezone i u pobjedi nad BATE Borisovom 3:1.

Energetik ima 18 bodova, kao i Žodino, a dva boda manje ima BATE, koji igra sjutra...