Nikšićani pokvarili računicu Koma: Bod nam ne znači mnogo, Budućnost je previše odmakla

Sutjeska osvojila bod na Zlatici evrogolovima Boža Markovića i Damira Kojaševića u samom finišu

2060 pregleda 0 komentar(a)
Majstorija u 95. minutu: Kojašević, Foto: Savo Prelević

Evrogolovima Boža Markovića u 88. i Damira Kojaševića u petom minutu sudijske nadoknade Sutjeska osvojila bod protiv Koma na Zlatici (3:3).

Nikšićani su na kraju više pokvarili računicu Koma, koji se grčevito bori za opstanak, nego što su sebi pomogli u šampionskoj trci, jer sada imaju 13 bodova manje od Budućnosti na vrhu tabele.

Kom je dva puta vodio, Sava Gardašević je već u 55. sekundi probio Giljena, a kada je Filip Mitrović u 32. pravim projektilom sa 25 metara povisio na 2:0, činilo se da domaćin ne samo osvaja bodove, već i da bježi iz “crvene zone”.

Nikolić je iz penala u nadoknadi prvog dijela, pošto je lopta pogodila Milovića u ruku, smanjio na 2:1, a Hot je u 72. opet vratio Komu prednost od dva razlike, prikucavši loptu u mrežu poslije pokušaja Sentokua glavom i odbrane Giljena.

Nikšićane su, na kraju, poraza spasili najiskusniji - na čisti individualni kvalitet Sutjeska je izbjegla poraz.

"Kom je bio bolji rival, dok smo mi pokazali kvalitet samo u posljednjih 15 minuta i osvojili bod koji nam, ipak, ništa ne znači jer nam je Budućnost mnogo pobjegla", kazao je Kojašević.