Mladi crnogorski ofanzivni vezista dobija sve više prostora za igru u Bjelorusiji

796 pregleda 0 komentar(a)
Dušan Bakić zaslužuje sve veće povjerenje, Foto: Energetik
Ažurirano: 31.05.2020. 18:26h

Crnogorski ofanzivni vezista Dušan Bakić, potvrdio je danas dobru formu u šampionatu Bjelorusije, ali je njegov Energetik ipak odigrao neriješeno sa Vitebskom 3:3.

Bakić, koji je pred početak Višaje lige prešao u Energetik iz Budućnosti, pogodio je u 33. minutu za izjednačenje, a igrao je do 77. minuta i rezultata 3:2.

Brojčano nadmoćniji gosti su remi izborili u četvrtom minutu nadoknade, jer je napadač Judčic dobio crveni karton u 56. minutu.

Bakić je u devetom nastupu postigao svoj treći gol u najjačem prvenstvu Bjelorusije, a njegov Energetik remijem gubi korak za BATE Borisovom. Energetik nakon 11. kola ima 22 boda i druga je na tabeli, dok najtrofejnija ekipa BATE vodi im ima igrača više od Isloča. Pobjedom bi BATE došao na 25 bodova.