Partizan opet bolji od Zvezde za plasman u finale Kupa

Bibras Natho junak u Humskoj, Partizan će se za 5. trofej zaredom boriti protiv Vojvodine

4167 pregleda 8 komentar(a)

Partizan je peti put zaredom u finalu Kupa Srbije.

"Crno-bijeli" su u vječitom derbiju savladali Crvenu zvezdu 1:0 i ostali neporaženi i u trećem meču ove sezone protiv najvećeg rivala (dva trijumfa i remi).

U meču koji je trajao 105 minuta presudio je gol Bibrasa Natha u 58. minutu nakon što se Umar Sadik poigrao sa Milošem Degenekom u kaznenom prostoru.

Mogao je Partizan nakon toga i da otkloni sve dileme, imala je šanse i Zvezda, ali se rezultat nije promijenio.

Zvezda je tako ostala bez datog gola i u četvrtom meču zaredom protiv Partizana...

Akter derbija je bio i crnogorski reprezentativac Aleksandar Šćekić, jedan od boljih u sastavu Partizana.

Partizan je prethodne četiri godine osvajao trofej, a sada će mu rival u finalu biti Vojvodina.

Novosađani su na Banovom brdu savladali Čukarički 1:0 pogotkom Nemanje Čovića.