Jovetić postigao dva gola u pobjedi Monaka: Crnogorska desetka odmijenila Falkaa

Jovetić je u 30. minutu meča sa Anžeom u gostima pogodio za 2:0, a zatim i za 3:0
54 pregleda 0 komentar(a)
stevan Jovetić, Foto: Asmonaco.com
Ažurirano: 10.02.2018. 20:59h

Stevan Jovetić prvi put je postigao dva gola za Monako u prvenstvu Francuske - naš internacionalac vodio je svoj tim do ubjedljive pobjede na gostovanju Anžeu 4:0.

Nakon što je golman Butel nesrećno ubacio loptu u svoju mrežu, Jovetić je u 30. minutu pogodio za 2:0 - utrčao je iz drugog plana, a zatim elegantno prebacio golmana Butela.

U 66. minutu povisio je na 3:0, a ovoga puta imao je lak posao, jer mu je Toma Lemar ostavio samo da ubaci loptu u praznu mrežu i da dođe do četvrtog pogotka u šampionatu, uz dva u Kupu Francuske.

Jovetić se našao u startnoj postavi, kao istureni napadač, u odsustvu Radamela Falkaa.

Do kraja se upisao i Andrea Rađi.

Monako je sada drugi na tabeli, sa bodom više od Marseja, a pet od Liona, koji ima meč manje.

PSŽ je ubjedljivo prvi, sa 12 bodova prednosti. "Sveci" su danas savladali Tuluz u gostima 1:0, golom Nejmara.