Stefan Savić je odigrao dobro svih 90 minuta na San Mamesu

2758 pregleda 0 komentar(a)
Doijego Kosta je uspio da savlada raspoloženog Simona, Foto: Flashscore.com
Ažurirano: 14.06.2020. 16:18h

Atletiko će morati bolje ukoliko želi da mjesto u Ligi šampiona. Izabranici Ćola Simeonea su remizirali na gostovanju u Bilbau 1:1.

Domaćin je poveo preko iskusnog Muniaina, kojeg je Parti zaboravio u kaznenom prostoru u 37. minutu. Crnogorski reprezentativac Stefan Savić je pokušao da refleksnim pomjeranjem tijela spriječi gol, ali je udarac bio nebranjiv.

Samo dva minuta kasnije konačan rezultat postavio je Dijego Kosta, na dodavanje Kokea.

U završnici su gosti iz Madrida bili bolji, imali sjajnu šansu preko Arijasa u 80. minutu, ali je Unai Simon pokazao da je pravi predstavnik sjajne baskijske golmanske škole.

Atletiko je na 10 kola do kraja šesti sa 46 bodova, dok na četvrtom mejstu je sa istim brojem bodova ali i utakmicom manje Real Sosijedad.