Atletiko osvojio i Valensiju: Savić neprelazan, Vukčević igrao 60 minuta

9704 pregleda 0 komentar(a)
Trenutak odluke na meču Levante - Atletiko, Foto: Twitter

Atletiko je ostvario i treću vezanu pobjedu bez primljenog gola, pa je za još jedan korak bliži cilju i plasmanu u Ligu šampiona kroz prvenstvo.

"Kolćonerosi" su slavili protiv Levantea u gostima 1:0, a Stefan Savić odigrao 90 minuta u velikom stilu.

I Nikola Vukčević je opet bio starter u timu Levantea, na terenu je bio do 60. minuta. Njegov tim je doživio prvi poraz u nastavku sezone.

Utakmicu je odlučio autogol Bruna Gonzalesa, koji je nespretno skrenuo loptu u svoju mrežu već u 15. minutu.

Hetafe je u trenutku prekida bio u zoni Lige šampiona, a nakon četiri kola nastavka praktično izgubio šanse da bude među četiri najbolje ekipe.

Tim iz madridskog predgrađa ostvario je treći remi u nizu, na gostovanju Valjadolidu igrao je 1:1.