Bakić dobio crveni karton, Energetik bez njega do pokera golova?!

Tim iz Minska je savladao Slaviju Mozir 5:0, iako je ostao sa desetoricom igrača u 26. minutu, kada je rezultat bio 1:0?!

479 pregleda 0 komentar(a)

Energetik-BGU je najprijatnije iznenađenje bjeloruske Višaje lige, a danas je odigrao neobičan meč.

Tada je crveni karton dobio nekadašnji napadač Budućnosti, Dušan Bakić, koji je pokušao da postigne gol, ali je nespretno đonom u glavu udario defanzivca domaćih Jurija Nedaškovskog.

Sudija ga je odmah poslao na tuširanje, ali to nije smetalo njegovim saigračima. Blistao je Uzbekistanac Džasurbek Jakšibajev, koji je het-trikom izbio na čelo liste strijelaca u ligi sa devet pogodaka.