Lacio još vjeruje u titulu: Fiorentina vodila magijom Riberija, pa pala u finišu

Adam Marušić je igrao od 81. minuta

2836 pregleda 4 komentar(a)
Ćiro Imobile je postigao gol iz penala, Foto: AP

Lacio još vjeruje, Juventus nije miran - Rimljani su pobijedili Fiorentinu 2:1, nakon preokreta, u 28. kolu Serije A, pa su ostali na četiri boda zaostatka za liderom i šampionom.

Fiorentina je namučila domaćina, a povela je u 25. minutu sjajnim golom Franka Riberija, koji je prevario tri čuvara i poslao loptu u bliži ugao.

Izjednačio je Ćiro Imobile iz penala sredinom drugog dijela.

Pobjedu Laciju donio je Luis Alberto efektnim pogotkom u 83. minutu sa ivice šesnaesterca.

Dva minuta ranije u igru je ušao Adam Marušić, koji je zbog povrede propustio prošli meč sa Atalantom.

U finišu meča napadač Fiorentine Dušan Vlahović je dobio direktan crveni karton, jer je laktom u skoku udario Patrika.