Ludnica u Solunu, PAOK od 0:2 do 3:2 - sve u prvom poluvremenu

Spartak iz Moskve vodio 2:0 u Grčkoj, PAOK preokrenuo već do poluvremena. Salcburg lako protiv Škendije
PAOK, Foto: Beta-AP
Ažurirano: 08.08.2018. 19:13h

Rijetko se gleda utakmica u kojoj jedan tim gubi 2:0, pa preokrene na 3:2 - i sve to u prvom poluvremenu.

Baš takav meč odigrali su večeras u Solunu domaći PAOK i moskovski Spartak, u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, u uzavreloj atmosferi stadiona "Tumba".

Tragičari su fudbaleri ruskog šampiona, koji su već u do 17. minuta imali lagodnih 2:0 golovima Bugarina Ivelina Popova i Holanđanina Kvinsija Promesa, ali su već do poluvremena primili tri gola, tako da će u revanšu u Moskvi morati da jure zaostatak.

Srbin Prijović iz penala, pa Grci Limnois i Pelas, "zapalili" su Solun do poluvremena, a onda i golman Pačalakis, koji je u nastavku odbranio penal Promesu.

Austrijski Salcburg je, s druge strane, završio najveći dio posla protiv šampiona Makedonije Škendije, pobjedom 3:0.