1 komentar(a)
Dijego Laksalt Lacio - Đenova, Foto: Reuters
Ažurirano: 05.02.2018. 21:52h

Lacio je i dalje treći na tabeli Serije A, ali je malo ko u plavom dijelu Rima zadovoljan nakon dešavanja u 23. kolu.

Inter je kiksao u subotu, Roma je pobijedio Veronu, a na sve to Lacio je odgovorio porazom od Đenove - na "Olimpiku" je bilo 2:1.

Bivši napadač Lacija Goran Pandev je donio prednost "grifonima" u 55. minutu, a već u 59. je izjednačio Marko Parolo.

"Nebesko-plavi" su potom stvorili samo jednu ozbiljnu šansu (Matija Perin je zaustavio Ćira Imobilea), dok je Đenova postigla dva pogotka do kraja.

Обзор матча Лацио - Дженоа от ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Oba je dao Dijego Laksalt - prvi mu je u 80. minutu opravdano poništen uz pomoć VAR tehnologije, ali u 92. dileme nije bilo kada je glavom zakucao loptu u mrežu domaćina.

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić je bio na terenu do 70. minuta.

Tim Simonea Inzagija ima 46 bodova, jedan više od Intera, a dva od Rome u borbi za plasman u Ligu šampiona.