Boske odgovorio Ibrakadabri

Sjajni 39-godišnji crnogorski napadač je prvi put odigrao 90 minuta i uz dva gola upisao je i asistenciju

13128 pregleda 13 komentar(a)
U Južnoj Koreji i dalje uživaju u klasi i golovima popšularnog Boskea, Foto: Daegu
Ažurirano: 05.07.2020. 15:48h

Zlatan Ibrahimović je u pobjedi Milana na gostovanju Laciju imao učinak gol i asistencija.

Da godine nisu prepreka klasnim igračima, čak ni napadačima demonstrirao je i godinu stariji bivši crnogorski reprezentativac Dejan Damjanović.

Iako će krajem mjeseca napuniti 39 godina, popularni Boske je postigao dva pogotka i upisao je asistenciju u pobjedi Daegua na gostovanju Gvangdžuu 4:2.

Damjanović je postigao drugi i treći gol od 51. do 54. minuta, da bi u finišu asistirao Sesinji za konačan rezultat.

Boske je upisao sedam nastupa ove sezone i na skoru je od četiri gola. Danas je prvi put odigrao 90 minuta.

Nakon 10 kola Daegu je četvrti na tabeli sa 19 bodova, pet manje od vodećeg Jeonbuka.