3372 pregleda 53 reakcija 0 komentar(a)
Ekipa Kutjevo, Foto: Minifudbal.me

Valter Maxbet i Kutjevo boriće se za titulu prvaka Podgoričke minifudbal lige.

Aktuelni šampion, ekipa Valter Maxbeta, savladala je Joker profitapp (3:2).

Joker je poveo golom Bogoljuba Komatine u 3. minutu meča, a Valter je preko Milana Anđušića golovima u finišu prvog i početkom drugog poluvremena došao do preokreta.

Vladan Popović poravnao je rezultat u 29. minutu, a meč je odlučen u samom finišu i to poslije autogola Milutina Miloševića, kojem je lopta prešla preko noge i završila u mreži.

Kutjevo je poslije preokreta slavilo u duelu protiv Bloka V (3:2).

Kutjevo je imalo veći posjed lopte i stvorilo više šansi ali je protivnika dijelilo svega dva minuta od plasmana u finale. Blok V je u dva navrata dolazio do prednosti, a u posljednja dva minuta meča je ušao sa golom prednosti.

Kutjevo je u tim momentima imalo veliku inicijativu i uspjelo je prvo da izjednači preko Andreja Radovića, da bi u posljednjem minutu Ivan Mugoša postigao pobjedonosni pogodak .

Taj pogodak je postignut iz kaznenog udarca sa devet metara, poslije nesmotrenog prekršaja nad golmanom jednog igrača ekipe Blok V.

Rezultati i strijelci:

Valter MaxBet – KMF Joker profitapp 3:2 (1:1) - Milan Anđušić x2, Milutin Milošević - Bogoljub Komatina, Vladan Popović

Kutjevo – Blok V 3:2 (0:1) - Andrej Radović x2, Ivan Mugoša - Petar Rakočević, Dejan Mirotić (autogol).

U petak će se odigrati finale kupa Podgoričke minifudbal lige u kojem se sastaju Dadi gradnja i Joker Profitapp.