Totenhemu bod protiv Bornmuta, remi Evertona i Sautemptona

Nakon današnjeg duela tim Žozea Murinja ostao je na devetom mjestu sa dva boda zaostatka od sedmoplasiranog Šefild junajteda koji je na mjestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

5529 pregleda 0 komentar(a)
Detalj sa meča Bornmuta i Totenhema, Foto: Beta/AP

Fudbaleri Bornmuta i Totenhema igrali su bez golova u današnjem meču 34. kola Premijer lige.

Meč je bio od velike važnosti za obje ekipe, a nakon današnjeg duela tim Žozea Murinja ostao je na devetom mjestu sa dva boda zaostatka od sedmoplasiranog Šefild junajteda koji je na mjestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Sa druge strane Bornmut na 18. mjestu ima 28 bodova, tri manje od Votforda koji je u sigurnoj zoni.

Bornmut je i postigao gol u 90. minutu, ali je nakon konsultacija sa VAR-om sudija opravdano odlučio da poništi pogodak, jer je King igrao rukom.

Šansu je u 96. minutu imao i mladi Harvi Vilson, ali se ispriječio Ljoris i odbranio udarac.

Pobjednika nije bilo ni u meču Evertona i Sautemptona. Meč je završen 1:1, a prvi na "Gudisonu" poveli su gosti preko sjajnog Ingsa, koji je postigao 19. gol u Premijer ligi ove sezone.

Inače prije Ingsovog gola, Vord Praus je promašio penal za goste.

Bod Evertonu donio je Rišarlison u 43. minutu meča.