„Odbrana” godine - pokvario saigraču čist gol

Španac Karlos Moros je odlično šutirao glavom, lopta je išla ka mreži, ali je Maksimilijan Rozvandovič bio na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme

3097 pregleda 0 komentar(a)

Nik Poup je sa dvije spektakularne odbrane u finišu 1. poluvremena sačuvao Barnli u igri protiv Liverpula i omogućio svom timu da u nastavku prekine niz pobjeda „redsa” na „Enfildu”.

Ipak, za „odbranu” ne dana, nego možda i godine pobrinuo se vezista poljskog LKS Lođa, Maksimilijan Rozvandovič.

Naime, pri rezultatu 3:1 za Arku iz Gdinje, Španac Karlos Moros je odlično šutirao glavom, lopta je išla ka mreži, ali je Rozvandovič bio na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme.

Da je tada postignut gol, LKS bi možda mogao do remija, jer je smanjio na 3:2, ali to ne bi ništa promijenilo, jer je odavno ispao iz Ekstraklase.

I Arka je takođe novi drugoligaš, jer je na dva kola do kraja sedam bodova ispod zone spasa.