Inter nije pobijedio tačno dva mjeseca

Kriza bez kraja "crno-plavih"
Inter - Krotone, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 03.02.2018. 22:00h

Inter nije pobijedio u prvenstvu tačno dva mjeseca, još od 3. decembra prošle godine, a izgleda i da neće brzo prekinuti lošu seriju.

Sada je bod iz Milana bez problema uzeo i Krotone (1:1), pa je kriza "crno-plavih" sve veća...

Eder je donio prednost domaćinu u 23. minutu nakon prekida, ali je Inter bio toliko bez energije da je izjednačenje tima koji vodi legenda Intera Valter Zenga moglo da se nasluti.

Stiglo je u 60. minutu kada je lopta srećno došla do Barberisa, a on matirao Handanovića.

Inter je i dalje u zoni Lige šampiona, uz meč više ima četiri boda prednosti u odnosu na Romu, koja sjutra od 12.30 časova gostuje Veroni.

Isti rezultat kao u Gradu mode viđen je i u Đenovi - bodove su podijelili Sampdorija i Torino.