Mladost remizirala sa Karabagom

Gol za izabranike Veska Steševića u remiju 1:1 postigao je napadač Admir Adrović u 2. minutu
Mladost, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 03.02.2018. 18:47h

Mladost je remizirala sa Karabagom (1:1), u prijateljskoj utakmici u Antaliji.

Mladost je povela nakon minut i 59 sekundi igre, kada je Admir Adrović vješto iskoristio nesigurnost odbrane rivala i iz teške pozicije, iskosa sa desne strane, pogodio suprotni ugao.

Karabag je izjednačio u 30. minutu, golom Mahira Madatova. Napadač azerbejdžanskog tima neometan je primio loptu na 7-8 metara od gola i poslao loptu pod prečku.

Dobar rezultat za Podgoričane, protiv jakog rivala, jer je Karabag ove sezone igrao grupnu fazu Lige šampiona, a dva puta je remizirao sa Atletikom iz Madrida našeg Stefana Savića.

I druga ekipa Mladosti danas je imala kontrolni meč - poražena je od bugarske Arde sa 3:0.